Organizator:

APARTAMENTY OŁTASZYN – ZAMIESZKAJ W TYM ROKU

Podziel się

Dom Development kończy realizację kolejnej inwestycji we Wrocławiu. Zlokalizowane w południowej części miasta Apartamenty Ołtaszyn stworzą kameralne, willowe osiedle. Finał prac budowlanych przewidziany jest na IV kwartał 2022 roku.


- Istotnym atutem osiedla jest niewątpliwie jego kameralny charakter w połączeniu z dogodną lokalizacją. Zaprojektowana zabudowa willowa będzie współgrać z otoczeniem przyrody i bliskością terenów zielonych. Powstanie idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w modnej i jednocześnie zacisznej okolicy – mówi Agnieszka Zamojska, Dyrektor Sprzedaży w Dom Development Wrocław.


Nowoczesność w klasycznej formie

Apartamenty Ołtaszyn zaprojektowano jako połączenie przestrzeni i komfortu. Budynki w formie willi miejskich charakteryzować się będą niską, dwupiętrową zabudową, a w każdym z nich zaplanowano windę. – To jeden z elementów gwarantujących wygodę użytkowania przyszłym mieszkańcom – podkreśla Agnieszka Zamojska.


Inwestycje tworzy 150 apartamentów o powierzchni od 36 do 90 m², liczących od 2 do 5 pokoi o bardzo funkcjonalnych układach. Co istotne dla kameralnego klimatu osiedla – w każdym z budynków willowych zaplanowano po 6 apartamentów, po 2 na każdej kondygnacji. Wśród nich te znajdujące się na parterze posiadać będą duże, przydomowe ogródki i tarasy, natomiast te na piętrach przestronne balkony. Aktualnie w ofercie jest jeszcze kilkadziesiąt apartamentów.
Charakterystycznym elementem architektury willowego osiedla będą mansardowe dachy. Całości dopełnią ciekawie zaaranżowane wspólne miejsca do rekreacji dla mieszkańców oraz plac zabaw dla najmłodszych. Nieodłącznym elementem inwestycji Dom Development jest zieleń. Nie zabraknie jej też w Apartamentach Ołtaszyn, gdzie przewidziano m.in. ogrody deszczowe i rośliny pnące.


Prestiżowa i dogodna lokalizacja

Inwestycja Dom Development jest położona w najbardziej zielonej i modnej części wrocławskich Krzyków – Ołtaszynie. Dogodna lokalizacja łączy w sobie łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej, licznych sklepów i punktów usługowych z bliskością terenów zielonych. Pobliski zabytkowy Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice oraz parki i ścieżki rowerowe pozwolą mieszkańcom na aktywne spędzanie wolnego czasu. Rozwinięta komunikacja oraz bliskość Wschodniej Obwodnicy Wrocławia i autostrady A4 umożliwią szybki i wygodny dojazd do innych części miasta.


Apartamenty Ołtaszyn to kolejna inwestycja we Wrocławiu realizowana obecnie przez Dom Development, największego dewelopera w Polsce. Aktualnie w ofercie znajdują się również mieszkania na Osiedlu Komedy na Jagodnie, Osiedlu Zielna na Psim Polu, Osobowicka 114 na Osobowicach oraz Chociebuskiej 11 i Nowodworska 43 na Nowym Dworze.