Organizator:

Arkop Deweloper na stosiku C1, podczas Targów Mieszkań i Domów

Podziel się

Zapraszamy na stoisko Arkop Deweloper, podczas wiosennej edycji TMiD.

Arkop na rynku deweloperskim działa już od ponad 15 lat, realizując 13 inwestycji i ponad 1400 mieszkań.

Od początku działalności, deweloper stawia na wysoką jakość i solidność budowanych inwestycji oraz terminowe przekazanie indywidualnym klientom lokali mieszkalnych.


Przez cały okres działalności, najważniejsze dla firmy było zadowolenie klientów i mieszkańców wybudowanych osiedli. Jest to do dnia dzisiejszego, podstawowy priorytet w realizacji budownictwa mieszkaniowego. Dowodem na to są liczne, prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Sukcesy Arkkop Deweloper zawdzięcza bardzo dobrej kadrze pracowników. Przez wszystkie lata działalności, firmie udało się skompletować bardzo kompetentny, profesjonalny i związany z firmą zespół wysoce wykwalifikowanych fachowców, doświadczoną kadrą inżynierską oraz profesjonalny zespół sprzedaży. Doświadczenie to pozwala sprostać najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym w realizowanych inwestycjach oraz profesjonalnej obsłudze klientów. Świadczą o tym również uzyskane certyfikaty, przede wszystkim certyfikat jakości ISO 9001:2002 oraz certyfikat jakości ISO 9001:2015.

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów 13 i 14 kwietnia! Startujemy o godzinie 10:00 we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

Do zobaczenia na Targach!