Organizator:

BMM Deweloper zaprasza na wiosenną edycję Targów Mieszkań i Domów

Podziel się

Zapraszamy na stoisko BMM Deweloper, w lokalizacji C2!

BMM Deweloper to marka, która powstała dzięki pasji do budownictwa dwóch podmiotów o długoletniej tradycji we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Deweloper skutecznie łączy nowoczesne wizje i tradycyjne podejście do klienta. Kluczowa jest zawsze satysfakcja klienta z zakupionej nieruchomości.

BMM Deweloper wykorzystuje doświadczenia zebrane w branży przez lata.

Wyjątkowa jakość realizacji, to efekt doświadczeń podmiotów tworzących markę BMM Deweloper: ZRB Windysz i Ekipy.pl. Zakład Remontowo-Budowlany Mirosław i Bartosz Windysz z siedzibą w Janikowie k. Oławy powstał w 1997 roku. Był odpowiedzialny m.in. za rozbudowę szkoły w Minkowicach Oławskich, budowę zaplecza sportowego w Brożcu i Kuropatniku k. Strzelina, a także wzniesienie OSP w Brożcu. Inne realizacje to również budowa zaplecza sportowego ze świetlicą w Gaju Oławskim, Siedlcach czy Bystrzycy Oławskiej. Marka ma również doświadczenie w budowach domów w zabudowie bliźniaczej - efekty to zabudowa jednorodzinna w Janikowie.

Ekipy.pl to platforma łącząca firmę budowlaną z niewyczerpanymi zasobami rynku budowlanego. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób można skompletować dowolną ekipę budowlaną, która sprosta potrzebom Twojego projektu.

Jeżeli cenisz sobie jakość materiałów, staranność wykonania i niebanalną architekturę, to na takie połączenie możesz liczyć w BMM Deweloper. Domy przy Kruczej, Słowiczej czy Oleśnickiej pokazują, jak ciekawa może być dziś oferta dla osób planujących zakup domu lub szeregowca. BMM Deweloper, to kreatywność, wizja i realizacja inwestycji od projektu po wdrożenie.

Więcej o BMM Deweloper znaleźć można na stronie dewelopera >>> https://bmmdeweloper.pl/

Zapraszamy na Targi!