Organizator:

Castor z ofertą domów drewnianych na wiosennej edycji Targów we Wrocławiu

Podziel się

Zapraszamy na stoisko H7!

Budowa domu, bez względu na to, czy jest to własny dom letniskowy, czy apartamentowiec, to zawsze poważna decyzja i często trudny i długi proces. Z tego powodu warto stawiać na wykonawcę godnego zaufania.

Spółka Castor Domy drewniane od 1995 roku zajmuje się projektowaniem i budową domów. W tym okresie zrealizowała ponad 3000 inwestycji, a wśród nich domy drewniane, mieszkalne, jednorodzinne, szkieletowe i z bali, letniskowe i całoroczne. Castor w portfolio posiada domy mieszkalne – zarówno rekreacyjne jak i całoroczne, a także karczmy, gospody i ośrodki wczasowe. Firma realizuje projekty domów pod wynajem, apartamentowców, domy mobilne i tzw. holenderskie.

Choć siedziba firmy znajduje się w Ostródzie, w województwie warmińsko - mazurskim, to zlecenia realizuje na terenie całej Polski. Sukcesem i gwarancją działania jest zespół wykwalifikowanych pracowników. To oni służą pomocą na każdym etapie prac – od wyboru projektu przez dobór rozwiązań technicznych aż po finalną realizację projektu.

Jeśli zaciekawiła Was oferta domów drewnianych Castor, to zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy na Targach Mieszkań i Domów. 

Więcej o ofercie znajdziecie na stronie www >>> https://castor.net.pl/

W galerii poniżej znajdziecie kilka wybranych projektów z portfolio Castor.

Zapraszamy na Targi!