Organizator:

Zakończyła się jesienna edycja targów we Wrocławiu!

Podziel się

Zadowolenie klientów jest największym wyrazem uznania dla pracy naszego zespołu. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na spotkanie na wiosnę!

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów we Wrocławiu właśnie dobiegła końca! Liczni zwiedzający, setki rozdanych materiałów i mnóstwo owocnych rozmów dają energię do prac nad wiosenną edycją.

Wystawcy dwoili się i troili, chcąc zapoznać wszystkich obecnych na targach ze swoimi ofertami. Domy i mieszkania, działki, inwestycje zagraniczne, wykończenie, wyposażenie wnętrz i kredyty- nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Wszyscy Wystawcy zgodnie podkreślali, że przybyli na targi zwiedzający byli zdecydowani i zdeterminowani do zakupu nieruchomości.

W czasie dwóch dni targów odbyło się aż 17 prelekcji na tematy związane z finansami i zakupem. Seminaria związane ze Strefą Finansów poprowadziły następujące firmy: Kredyt Inwest, mFinanse, Multikredyt.pl, Phinance, Swoboda Eksperci Hipoteczni. Natomiast w Strefie Zakupu wystąpili: Cocco Lagoon, MJK Kancelarie Adwokackie Adwokaci Mirosław Kęs i Julia Kęs, Omatalo OY, Prime Project, YourFloor.    

Wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym, dziękujemy za obecność i życzymy samych udanych transakcji! Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć i wzięcia udziału w targach w innych miastach.

Do zobaczenia!