Organizator:

Reklama w internecie

Zadbaj o odpowiednią promocję swojej oferty – pomożemy Ci wypromować Twój udział w targach w Internecie za pomocą skrojonej na miarę kampanii.

Nasze rekomendacje:

  • kampania remarketingowa – naszą stronę i fanpage na Facebooku odwiedzają w okresie targowym tysiące osób, które mogą być Twoimi klientami. Możemy wyświetlić im Twoją reklamę w sieci Google i na Facebooku, aby poznali Twoją ofertę, a po kliknięciu w banner przeszli na twoją stronę. To znakomite działanie przed i po targach. Nasze listy remarketigowe mają ważność aż 560 dni, kampanię możemy wykonać dla Ciebie w dowolnym momencie.
  • kampania mailingowa – spółka Nowy Adres jest częścią Grupy MTP, która nie kupuje baz od podmiotów zewnętrznych, tylko pozyskuje użytkowników organicznie prowadząc kilkadziesiąt wartościowych serwisów www oraz organizując kilkaset eventów rocznie. Dzięki temu podejściu jesteśmy właścicielami bazy liczącej aż 1 mln rekordów. Zapewniamy całość działań związanych z przygotowaniem kampanii: od wyselekcjonowania odpowiedniej bazy mailingowej, przez kreację po wysyłkę. Napisz do nas i sprawdź, czy posiadamy Twoją grupę docelową!
  • kampania na stronie Targów Mieszkań – możemy umieścić artykuł sponsorowany na temat Twojej firmy i wyświetlić Twój banner na stronie głównej naszego serwisu. Nikt z odwiedzających stronę internetową nie przegapi Twojej oferty! Uzupełnieniem może być np. post na Facebooku.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę skrojoną pod Twój budżet i potrzeby!

Anna Głodowska
Dyrektor Marketingu