Organizator:

O targach

Targi Mieszkań i Domów

Wiemy, że proces poszukiwania wymarzonego mieszkania może być długi i stresujący.

Pomożemy Ci skrócić go do minimum. Zamiast ślęczeć wieczorami w Internecie, przerzucać stosy gazet z ogłoszeniami i tracić całe weekendy na odwiedziny kolejnych biur sprzedaży na placach budowy, przyjdź na wrocławskie Targi Mieszkań i Domów i w jednym miejscu i czasie zapoznaj się bezpośrednio z ofertą większości deweloperów budujących we Wrocławiu i okolicach! Kredyty hipoteczne na preferencyjnych warunkach zaoferują banki i pośrednicy finansowi, znajdziesz tu również designerskie meble oraz ekologiczne rozwiązania dla mieszkań i domów.

Oprócz bogatej oferty wystawców jako organizatorzy dbamy o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających i udogodnienia dla naszych klientów. Uczestnicy targów mogą wziąć udział w bezpłatnych seminariach (strefa najmu i zakupu oraz strefa finansów), skorzystać z porad ekspertów w strefie porad, a wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce podczas różnego rodzaju zajęciach w strefie warsztatów.

Wszystko to już podczas najbliższych Targów Mieszkań i Domów. #

Czołówka wrocławskich deweloperów

Na Targach Mieszkań i Domów gros wystawców stanowią najwięksi i najbardziej doświadczeni deweloperzy z Wrocławia i okolic